Fotoğraf Evi
 
Doktor Objektif 3
Sergi Açılış Tarihi: 14 Mart 2007
Sergi Güncel Sergi Etkinlik

HER FOTOGRAF BİR ANI SİMGELER

Doktor Objektif Fotograf Yarışması „Her Fotograf Bir Anı Simgeler“ temasıyla üçüncü defa doktorlarla buluştu. Bu yıl iki ayrı kategoride yapılan yarışmanın amatör katılımcıları serbest konulu fotograflarıyla, profesyonel kategori katılımcıları da kendi simgelerini ifade eden fotograflarıyla yarışmaya katıldılar.
 
Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da doktorlar arasında yoğun ilgi gören yarışmanın finali 14 Mart Tıp Bayramı’nda Fotografevi’nde olacak.

Nobel İlaç’ın son yıllarda fotograf sanatına yaptığı en önemli desteklerden biri olan „Doktor Objektif Fotograf Yarışması“ , Fotografın ve fotografçılığın doktorlar arasında sevilmesine katkıda bulunurken aynı zamanda doktorları yoğun iş tempoları içinden çıkararak fotografın özgürlüğü ile buluşturdu. 

Ara Güler, Erdal Yazıcı, Haluk Çobanoğlu, İzzet Keribar, Nadir Ede ve Hasan Şenyüksel gibi fotograf alnının önemli isimlerinden oluşan jüri yarışmaya katılan doktorların eserlerini değerlendirerek ödül alanları belirledi.

Yarışmada Profesyonel ve Serbest Kategori Birincileri Prens Club Travel ile Uzakdoğu Gezisi ve Epson Video Projektör, Mansiyon alanlar da Epson Photo Scanner ve Epson Printer kazandılar.

“An”larımızı simgeleyen fotograflar hayallerimizi ve mutluluğumuzu anlatırlar…

DOKTOROBJEKTİF.COM
Doktorlara özel ilk fotograf paylaşım sitesi
Doktorların fotografa olan ilgisini arttırmak ve fotograflarını paylaşacakları bir platform oluşturmak amacıyla doktorlara özel ilk fotograf paylaşım sitesi DOKTOROBJEKTİF.COM yayında.

< Geri Dön
 
web tasarım